tubastudio gadżety reklamowe długopisy notesy

Partner strategiczny Happy Gifts

Konferencja HAPPY GIFTS w Wiśle

W dniach 15-16.01.16 r. TUBASTUDIO wzięło udział w konferencji przygotowanej przez firmę Happy Gifts Europe. Licznie zgromadzonym partnerom i agencjom reklamowym z całej Polski zostały zaprezentowane dotychczasowe osiągnięcia oraz plany na przyszłość. Szczególne zainteresowanie wzbudziła prezentacja oferty, a przede wszystkim nowości, które wkrótce trafią do sprzedaży. Już wkrótce TUBASTUDIO będzie informowało o nowych, naszym zdaniem bardzo atrakcyjnych, artykułach reklamowych, które od wielu już lat stanowią doskonałe narzędzie wsparcia sprzedaży i kreowania wizerunku.

W czasie spotkania TUBASTUDIO, z wielką przyjemnością, odebrało tytuł „Partnera Strategicznego 2016”. Dla nas to bardzo miłe podkreślenie trwającej już prawie 3 lata współpracy, a dla naszych klientów oznacza, że są w dobrych rękach.

Oferta

Happy Gifts Europe ma w swojej ofercie trzy podstawowe marki: długopisy plastikowe LECCE PEN, długopisy metalowe B1 i notesy reklamowe THINK.ME.

LECCE PEN, to marka znana od ponad 50. lat – długopisy są projektowane we Włoszech, ale produkowane i znakowane w Polsce. Jest to w całości europejski produkt. Najwyższej jakości materiały i najlepsze szwajcarskie oraz włoskie wkłady, szerokie możliwości znakowania sprawiają, że ciągle rośnie grono zadowolonych klientów.Już wkrótce zadebiutuje w sprzedaży model FORTE, który będzie dostępny standardowo w kilkunastu kolorach, w wersji soft i w kolorach neonowych. Dostępna będzie możliwość nadruku sitem na okrągło, dzięki czemu, w łatwy sposób, będzie można osiągnąć efekt WOW!

Hitem brandu B1 jest niewątpliwie metalowy długopis TOUCH WRITER z końcówką do obsługi ekranów dotykowych. Długopis IMPRESS jest naszym zdaniem godny polecenia ze względu na piękne lakierowanie i bogatą kolorystykę oraz duże pole do nadruku na okrągło lub graweru. Model CACTUS, to tania alternatywa dla znanych wszem i wobec, długopisów z dwoma lub trzema ringami.

Najmłodsza w portfolio jest marka wyjątkowych notesów reklamowych THINK.ME. Pojawiła się stosunkowo niedawno, ale już notuje dynamiczny rozwój. Na konferencji zapowiedziano już trzy nowe modele: SILKY, BLACKY oraz dwustronny TWIZZY. Wszystkie powinny pojawić się w sprzedaży do końca bieżącego kwartału. Bardzo ciekawymi zapowiedziami, o których wkrótce napiszemy, jest oferta powerbanków w formie małych notesów oraz możliwość konfiguracji kolorystycznej notesów FRANKY – będzie można wybrać kolor okładki przedniej i tylnej, kolor gumki spinającej oraz kolor uchwytu na gumce – wszystko dla stworzenia jeszcze bardziej indywidualnego upominku. Na notesach można wykonać tłoczenie, tłoczenie z kolorową folią, nadruk cyfrowy w pełnym kolorze z jakością fotograficzną, sitodruk i sitotransfer. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www.notesy.tubastudio.pl lub do kontaktu bezpośrednio z TUBASTUDIO.

notesy reklamowe thinkme