długopisy reklamowe

Tanie długopisy reklamowe – subiektywny przegląd modeli.

Długopisy reklamowe, jako gadżet wspierający sprzedaż, od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Przede wszystkim jest funkcjonalny – z długopisów korzystamy w biurach, w domach, szkołach i to mimo upowszechnienia urządzeń elektronicznych. Wiele modeli, dzięki przystępnej cenie, może być wykorzystywana także w masowych akcjach promocyjnych. Sprawdzą się na eventach, targach i wszędzie tam, gdzie spotykamy się z klientami. Z reguły długopis ma także dłuższy cykl życia niż np. wizytówka czy ulotka. Różne techniki zdobienia pomogą wyróżnić markę i przygotować ciekawy gadżet, który potrafi zaskoczyć.
Przygotowaliśmy krótki, subiektywny wybór tanich modeli różnych producentów. Zapraszamy do lektury.

SMART, PACO, COCO i SLIM

długopis smart paco coco slim

Cztery klasyczne modele – z tych cieńszych i delikatniejszych z mechanizmem obrotowym. Jest to w całości polska produkcja, więc długopisy są dostępne w krótkim czasie, nawet przy bardzo dużych nakładach. Istnieje możliwość zamówienia długopisów w niestandardowym zestawieniu kolorystycznym w oparciu o dostępne części lub produkcja w wybranym kolorze Pantone. Standardowo mamy 13 kolorów do wyboru. Jest też wersja z białym korpusem i kolorowym klipem. Jeśli chodzi o zdobienie, to oprócz tradycyjnego nadruku, można wykonać na rurce sitodruk, zapewniający dużo większe pole znakowania.

FORTE SOLID

Model produkowany w Polsce. Wkłady są produkcji włoskiej. Bogata kolorystyka pozwala na dopasowanie produktu do własnego brandu. Dodatkowo można dowolnie miksować kolory dostępnych standardowo części – końcówka, rurka, klip i przycisk. To pozwala na przygotowanie naprawdę odlotowej i niespotykanej kombinacji. Dostępne opcje znakowania: tampodruk, sitodruk na rurce, nadruk cyfrowy.
Dostępne są też inne warianty tego modelu: FORTE WHITE z białym korpusem, ekologiczny FORTE GREEN, antybakteryjny FORTE SAFETOUCH, FORTE SOFT z softowym korpusem oraz rzucające się w oczy FORTE NEON.
Ciekawostka: jest dostępny również stylizowany powerbank FORTE.

KIKI SOLID

Model, który od dłuższego czasu cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. Bardzo udany projekt, który sprawdza się w różnych realizacjach. Ostatnio dodano nowe, ładne kolory. Produkowany w Polsce, wyposażony jest we włoski wkład. Dostępna jest opcja dowolnego miksowania kolorów części. Najczęściej na tym modelu wykonujemy sitodruk, ponieważ wtedy mamy do dyspozycji duże pole nadruku lub nadruk po obu stronach w tej samej cenie. Możemy również wykonać standardowy tampondruk lub nadruk cyfrowy w pełnym kolorze.

KALIDO

Długopis produkowany w Polsce. Wkład jest importowany, ale produkowany pod ścisłym nadzorem i klienci chwalą sobie przyjemne, miękkie pisanie. Dostępne jest aż 16 wariantów kolorystycznych. W wersji KALIDO MIX można mieszać dowolnie elementy w różnych kolorach dla podkreślenia indywidualizmu marki. KALIDO COLOR to wariant z kolorowym korpusem i białym klipem. Na rurce można wykonać sitodruk na okrągło. Oczywiście również standardowy nadruk na korpusie i klipie jest dostępny.

EL PRIMERO

długopis el primero

Długopis, który wyróżnia się bardzo dużą powierzchnią nadruku – na korpusie mamy dostępne pole 70×33 mm przy sitodruku, a na szerokim klipie 50×7 mm, dlatego będą dobrym wyborem do prezentacji bardziej rozbudowanych komunikatów. Produkowany jest w Polsce. Dostępnych jest również 16 efektownych wariantów kolorystycznych i opcja dowolnego miksowania kolorów części, dlatego łatwiej dopasujemy długopisy do charakteru marki i stworzymy niepowtarzalny gadżet firmowy.

TWISTER

Długopisy reklamowe produkcji niemieckiej. Posiadają obrotowy mechanizm i dużą powierzchnię nadruku. Usługa Mix & Match Colors, pozwala na dowolne zestawianie kolorów korpusu i klipa z dostępnych części bez dopłat. Nas od dawna zachwyca jakość wkładów w długopisach Ritter Pen – są to wkłady z certyfikatem ISO, o różnych pojemnościach i różnym stopniu miękkości pisania – naprawdę wysoka półka jakościowa. Standardowo TWISTER posiada wkład Jogger o długości pisania ok. 2000 m. Jako opcje są dostępne wkłady Jogger Soft oraz Marathon (długość pisania ok. 2500 m) oraz Marathon Soft.
Opcje nadruku: standardowy tampondruk na korpusie lub klipie oraz sitodruk na rurce.

TUBASTUDIO się stara

Mamy nadzieję, że to krótkie zestawienie pomoże Wam w wyborze. Nie da się w nim umieścić wszystkich model, ale wybraliśmy długopisy reklamowe, które lubimy i które są sprawdzone przez naszych klientów. Polecamy wziąć je pod uwagę, przy wyborze ładnego, taniego i funkcjonalnego gadżetu reklamowego. Chętnie pomożemy w poszukiwaniach tego jedynego, najlepszego modelu, który będzie spełniał większość lub wszystkie Wasze wymogi – zapraszamy do kontaktu.

Polecamy również ofertę długopisów CLIP4YOU – modeli z indywidualnym klipem – bardziej spersonalizowane długopisy reklamowe w przyrodzie nie występują.