notesy thINKme, notesy reklamowe

Notesy thINKme

Miło nam przekazać informację, że wprowadziliśmy do sprzedaży kolekcję bardzo ciekawych notesów marki thINKme. Z całą ofertą możecie się Państwo zapoznać na naszej stronie.

W skrócie kolekcja notesów thINKme, stworzona z myślą o rynku promocyjnym, to włoski design, bardzo solidne i eleganckie wykonanie oraz szeroki wachlarz różnych rodzajów znakowania. Wszystko to jest dostępne w krótkim terminie realizacji, ponieważ notesy są dostępne w polskim magazynie. Oferujemy siedem różnych modeli, które każdy może dopasować do swoich preferencji. Sześć z nich ma twarde oprawy. Dostępna jest bogata gama kolorystyczna oraz trzy formaty – największy 130 x 210 mm, średni 115 x 160 mm i najmniejszy 90 x 140 mm. We wszystkich trzech rozmiarach dostępny jest model CASUAL. Wnętrze każdego notesu to szyty blok, wykonany z wysokiej jakości papieru chamois, certyfikowanego przez międzynarodową organizację ekologiczną FSC.

Możliwości nadruku i znakowania notesów.

Z myślą o Państwa różnych preferencjach, chcemy zaproponować, jak najszersze możliwości znakowania. Na okładkach wykonujemy m.in. tłoczenie, tłoczenie folią, sitodruk lub sitotransfer. Doskonały efekt można uzyskać dzięki najwyższej jakości nadrukowi cyfrowemu w pełnym kolorze. Jeśli potrzebna jest większa powierzchnia na reklamę, wewnątrz można umieścić dwu- lub czterostronicową wklejkę. Sleeve to indywidualne opakowanie kartonowe, które pełni funkcję ochrony notesu. Cała powierzchnia okładki jest przeznaczona na indywidualny projekt.

Casual_TM21201_22_130x210Urban_TM21204_06_130x210Funky_TM21209_10_120x210

prezentacja_button zapytanie