Nadruk na okrągło

Nadruk na okrągło metodą sitodruku znacząco zwiększa możliwości znakowania długopisów. Możliwe jest bowiem pokrycie prawie całego obwodu korpusu wybranym logotypem lub napisem. Taka technika pozwala na zmniejszenie kosztów nadruku, a jednocześnie podniesienie atrakcyjności znakowanych artykułów piśmienniczych.

Dlaczego warto wykonać nadruk na okrągło?

Powierzchnia zadruku jest znacznie większa niż w przypadku nadruków tamponowych, a to pozwala na lepszą ekspozycję logotypu lub hasła reklamowego. Przekaz jest atrakcyjny, wyrazisty, a długopis bardziej rzuca się w oczy i jest znacznie ciekawszy. Niewątpliwym plusem tego rozwiązania jest cena. Obustronne nadruki tamponowe są o 100% droższe niż sitodruk na okrągło, a przy tym dają dużo mniejsze możliwości znakowania!

Jakie są możliwości nadruków na okrągło?

Możliwe jest wykonanie nadruku w granicach konkretnych wymiarów. Logotyp umiejscowiony może być w dowolny sposób – horyzontalnie, wertykalnie lub po skosie. Logotyp w każdej formie bez przeszkód zmieści się na korpusie długopisu. Możliwości jakie dają nadruki na okrągło i różnice między tampondrukiem, prezentuje poniższa grafika:

nadruk na okrągło

Jakie są zalety nadruków na okrągło?
  • większa powierzchnia zadruku
  • większe nadruki
  • cena nadruku niższa o 50% niż w przypadku obustronnych nadruków tamponowych
  • atrakcyjniejszy wygląd