długopisy metalowe

Impress i Cactus – nowe długopisy metalowe w kolekcji B1

IMPRESS i CACTUS to dwie nowe propozycje w ofercie długopisów reklamowych.

Oba modele miały swoją premierę na targach PSI na początku stycznia 2015 roku. Polska odsłona nastąpi na targach Rema Days w Warszawie. Długopisy należą do linii ekonomicznej, więc ich cena będzie bardzo atrakcyjna. Do magazynu oba modele powinny trafić już pod koniec lutego.

IMPRESS będzie dostępny aż w 10 kolorach korpusu. Dodatki w każdej wersji są czarne. Prosty w formie, klasyczny kształt i bogata kolorystyka, to niewątpliwe atuty tego modelu, który wygląda bardzo elegancko. Świetnie nadaje się do grawerowania. Przewidziana została również możliwość nadruku sitem na okrągło. Przy sporym polu nadruku będzie można osiągnąć bardzo ciekawe efekty. O zaletach nadruku na okrągło, przeczytacie w naszym wcześniejszym artykule. Pod nadruk polecamy neutralną wersję białą – na jasnym tle nadruk wygląda zawsze najładniej – szczególnie ten wielokolorowy.

CACTUS to również prosta forma, ale uzupełniona o gumkę, która ułatwia użytkowanie długopisu. Będzie dostępny w 9 kolorach. We wszystkich wersjach kolorystycznych gumka i dodatki są czarne. W przypadku tego modelu najlepszą metodą znakowania będzie grawer laserowy. Przewidziano również możliwość nadruku na okrągło, ale pole znakowania jest ograniczone ze względu na niewielką przestrzeń między klipsem a gumką.

Bardzo się cieszymy, że już niedługo w naszej ofercie zagoszczą nowe, eleganckie długopisy metalowe, które będą stanowić ciekawą alternatywę na rynku. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, to piszcie do nas. Niedługo będzie można również zamówić u nas próbki powyższych modeli.

długopisy metalowe z graweremdługopisy metalowe z grawerem

długopisy reklamowe b1 metaloweNa naszej stronie jest już dostępny aktualny katalog pdf całej kolekcji długopisów metalowych B1 na rok 2015.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ciekawą ofertą.
W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.