długopisy z indywidualnym klipem

Długopisy z indywidualnym klipem CLIP 4 YOU 10% taniej

Zamówienia na długopisy z indywidualnym klipem są premiowane dodatkowym rabatem 10%.
Przeczytaj dlaczego warto się zainteresować tego rodzaju produktem i wykorzystaj w kreatywny sposób możliwości, jakie daje jego pełna indywidualizacja.

dlugopisy z indywidualnym klipem promocja rabat

Dlaczego długopisy z indywidualnym klipem?

Dobry upominek reklamowy powinien być użyteczny – nie może trafić na dno szuflady z gadżetami. Najlepiej, żeby służył obdarowanemu na co dzień. Musi budować pozytywny wizerunek marki – spójny z innymi działaniami marketingowymi. Najważniejsze, aby wyróżniał się na tle innych gadżetów, których jest wokół mnóstwo. Te najważniejsze cechy posiada produkt, który chcielibyśmy zaprezentować – długopisy z indywidualnym klipem.

Mamy dostępnych siedem modeli długopisów, które dopasujemy konkretnie do Waszych wymagań. Są to: ERIS, LENOX, LOTUS, GLADIATOR, INFINITY, GALAXY oraz OPTIMUS. Wszystkie są produkowane w całości w Polsce, co pozwala znacząco skrócić czas realizacji i zapewnić najwyższą jakość materiałów oraz wykończenia. Możemy przygotować niestandardowe zestawienie kolorystyczne w oparciu o dostępne części długopisów z katalogu lub wyprodukować długopisy w wybranym kolorze Pantone.

Najważniejszym elementem jest oczywiście klip. Możemy nadać fragmentowi lub całości dowolny kształt. Może być płaski lub trójwymiarowy, co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność. Indywidualny kształt nabierze wyrazu dzięki możliwości zadrukowania pełnokolorowym nadrukiem cyfrowym – także w  przestrzennej wersji 3D! Jest to druk fotograficzny z rozdzielczością 1440 dpi, która zapewnia doskonały efekt. Na poniższym zdjęciu prezentujemy wszystkie dostępne rodzaje klipów.indywidualny klip rodzaje

Możliwości dodatkowego znakowania.

długopisy z indywidualnym klipem nadruk

Cały projekt można uzupełnić o dodatkowy nadruk na korpusie metodą tradycyjnego tampondruku (pad print) lub, gdy potrzebne jest wieksze znakowanie, sitodrukiem wokół korpusu (screen print – przeczytaj o jego zaletach) – oprócz modelu LENOX. Transfer 360 pozwala zadrukować cały korpus grafiką w rozdzielczości fotograficznej na modelach: GALAXY, EVO, FOCUS, POLO i COBRA.
Istnieje również możliwość wykonanie trwałej naklejki polimerowej (sticker) oraz błyszczącego nadruku z efektem chromu. Na poniższym zdjęciu przykładowe możliwości wykorzystania różnych technik znakowania dla uzyskania wspaniałego efektu.

nadruki na długopisach

Jak zamówić?

Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z nami. Wspólnie określimy Wasze potrzeby i możliwości personalizacji produktu. Po przesłaniu logo, przygotujemy bezpłatny projekt i zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej marki.

dlugopisy reklamowe z nadrukiem