KOLOROWY GRAWER – NOWOŚĆ! Metalowy długopis TATTOO

Już niedługo, bo na początku marca, do sprzedaży trafi nowy model długopisu o nazwie TATTOO. Cechuje się prostym i atrakcyjnym wyglądem. Jego korpus jest wykonany z czarnego matowego metalu. Jedynym na pierwszy rzut oka kolorowym elementem jest kolorowy grip – uchwyt w postaci 4 ukośnych gumek po każdej stronie korpusu. Wersji kolorystycznych jest sześć – żółta, pomarańczowa, czerwona, zielona, jasno- i ciemnoniebieska.

długopis tattoo kolorowy grawer

Nowatorskie rozwiązanie – kolorowy grawer.

Grawer jest od dawna znany jako elegancka i trwała metoda znakowania metalowych upominków reklamowych. Standardowo wykonuje się znakowanie laserem w kolorach srebrnym lub złotym, w zależności od rodzaju metalu użytego do produkcji gadżetu.
Już niedługo będzie dostępny nowy model długopisu TATTOO. Zrywa on z dotychczasową, czasem nudną, srebrną kolorystyką znakowania laserem. Dodatkowy efekt WOW polega na możliwości wykonania na nim kolorowego graweru – rzecz do tej pory niespotykana. Kolor znakowania jest dopasowany kolorystycznie do gumek w dolnej części korpusu. Znakowanie jest ostre i wyraźne, a czarny matowy kolor korpusu dodatkowo je uwydatnia. 6 wersji kolorystycznych pozwoli dopasować długopis do większości marek. TATTOO świetnie sprawdzi się, jako atrakcyjne narzędzie promocyjne każdego brandu.

 

długopis tattoo kolorowy grawer

Solidny długopis – świetny gadżet reklamowy.

Długopis ma standardową średnicę ok. 1 cm. Gumki zapewniają pewny chwyt. Metalowy, sprężysty klips pozwoli na mocowanie długopisu w kieszonce lub na krawędzi kartek w notesie bez obawy o jego połamanie. Wkłady są sprawdzone w także w innych modelach z kolekcji metalowych długopisów B1. Piszą miękko, bez rozlewania i drapania kartki.

Grawer laserowy w TUBASTUDIO.

Posiadamy najwyższej jakości zaplecze produkcyjne, które pozwala na wykonanie najwyższej jakości graweru laserowego na różnych powierzchniach. Zapewniamy bardzo krótkie terminy realizacji oraz dodatkowe usługi np. grawer na okrągło, który pozwala na znakowanie praktycznie na całym obwodzie długopisu i już niedługo wykonamy dla Państwa kolorowy grawer na długopisie TATTOO.

Dostawa jest przewidziana już na początku marca 2017 r. Wtedy będzie można również zamawiać próbki modelu TATTOO. Jeśli zainteresowaliśmy Was tym długopisem, to zapraszamy do zadawania pytań. Chętnie przygotujemy bezpłatne wyceny oraz projekty znakowania. Skorzystajcie z naszego formularza kontaktu lub bezpośrednio z adresu mailowego kontakt@tubastudio.pl