notesy reklamowe

Notesy reklamowe CASUAL w promocyjnej cenie

 

Notesy reklamowe THINK.ME to kolekcja bardzo ciekawych produktów, stanowiących idealny nośnik dla promocji Państwa marki.

Bardzo miło nam donieść, że notesy reklamowe CASUAL są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie promocyjnej – NAPISZ DO NAS, a błyskawicznie przygotujemy wycenę. Promocja obowiązuje do 18.12.2015 r. lub do wyczerpania zapasów dla zamówień na minimum 100 szt.

CASUAL to model notesy reklamowe w twardej oprawie, w wielu kolorach do wyboru. Całość jest spięta elastyczną gumką w kolorze okładki. Środek notesu to 128 kartek w linie, wykonanych z eleganckiego, kremowego papieru, certyfikowanego przez organizację ekologiczną FSC. Promocyjna cena dotyczy notesu CASUAL o wymiarach 130×210 mm, ale ten model występuje również w rozmiarach mniejszych: 115×160 mm oraz 90×140 mm. Każdy notes jest pakowany w indywidualną kartonową obwolutę – zabezpiecza ona notes i uatrakcyjnia produkt. Cała jej powierzchnia może być zadrukowana według indywidualnego projektu. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną produktu.notesy reklamowe casual

Metody znakowania.

Nasze notesy możemy znakować na wiele sposobów. Różne metody można ze sobą łączyć, dla osiągnięcia jeszcze ciekawszego i często zaskakującego efektu. Istnieje również możliwość personalizacji notesów – teraz każdy obdarowany, może posiadać unikalny notes z własnym imieniem i nazwiskiem. Chętnie pomożemy Państwu w dopasowaniu odpowiedniego rodzaju znakowania do logotypu i zamawianej ilości. Przygotujemy również bezpłatną wizualizację.

notatniki notesy reklamowe tłoczenieTłoczenie
notesy notatniki reklamowe tłoczenie z folią złoty kolorTłoczenie z folią
notesy notatniki reklamowe druk cyfrowyNadruk cyfrowy
notesy notatniki reklamowe sitodrukSitodruk

 

Jeśli potrzebna jest większa powierzchnia reklamowa istnieje możliwość wykonania wklejki reklamowej. Sprytnie umieszczone wewnątrz dodatkowe strony wzmocnią przekaz i pozwolą na lepszą prezentację oferty. Do dyspozycji są dwie lub cztery strony wklejki z indywidualnym projektem nadruku klienta.
notesy reklamowe wklejka

Rola TUBASTUDIO.

Jako dystrybutor notesów zależy nam na dostarczeniu Państwu najlepszego produktu za najlepszą cenę. Służymy naszym doświadczeniem i wsparciem na każdym etapie realizacji – od momentu konsultacji aż do dostawy gotowego produktu. Dzięki dużemu magazynowi i własnemu parkowi produkcyjnemu jesteśmy w stanie zapewnić krótkie terminy realizacji oraz najwyższą jakość znakowania.

Zapraszamy do przesyłania zapytań za pomocą formularza na naszej stronie lub bezpośrednio na adres kontakt@tubastudio.pl