Długopisy antybakteryjne

Długopisy antybakteryjne SafeTouch firmy Lecce Pen to zupełna nowość i innowacyjne spojrzenie na długopis reklamowy. Kolekcja jest produkowana z tworzywa z dodatkiem bakteriostatycznym, który hamuje wzrost i rozprzestrzenianie szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Już po 1h kontaktu tworzywo wykazuje efekt biostatyczny, a po 24h osiąga blisko 100% skuteczność w redukcji bakterii chorobotwórczych. To oznacza, iż w przypadku styczności wyżej wymieniowych bakterii z korpusem długopisu zostają zredukowane w ciągu podanego czasu. Efekt biostatyczny utrzymuje się przez cały okres użytkowania długopisu. Jego skuteczność została potwierdzona świadectwem kontroli jakości.

Gdzie przydadzą się długopisy antybakteryjne?

Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest odpowiednia czystość i higiena otoczenia. Taki nośnik reklamy z powodzeniem sprawdzi się w aptekach, szpitalach, przychodniach, laboratoriach czy innych placówkach medycznych. Bez obaw można go używać w miejscach publicznych, gdzie długopis przechodzi z rąk do rąk – na poczcie, w banku czy urzędzie.

Jakie są korzyści?

Długopisy z kolekcji SafeTouch są bezpieczniejsze dla korzystających z nich osób. Środek bakteriostatyczny nie pozwala mikroorganizmom rozprzestrzeniać się i zostawać na powierzchni korpusu. Jest to oczywiście doskonały i popularny gadżet reklamowy.